İMER İsitme Cihazları Ldt Sti
ANA SAYFA.

İ-Mer İşitme ve Saglık Cihazları Ltd Stı    Şehit Adem Yavuz  Sok. 7/3 (Yeni Karamürsel Binasının Arkası)  Kızılay-Ankara Tel: 0 312 419 53 14      Fax:0 312 418 63 54       imerltdsti@gmail.com   

Ana sayfa

İŞİTME CİHAZI SATIŞ VE UYGULAMA MERKEZİ

İL SAĞLIK MÜD.RUHSAT NO:  018

Sesi aramayı bırakın, ses size gelsin

 

Inteo, sesin size ulaşabilmesi için  ideal koşulları size sağlar, ses arkadan gelse bile.

 

Yakınlarımız, arkadaşlarımız veya meslektaşlarımızla olsun hepimiz için iletişim önemlidir. Inteo ile rahat iletişiminiz yalnızca önünüzde olan kişilerle birebir konuşma ile sınırlı olmaktan çıkar.

 

Inteo, çevrenizdeki sesleri  belirleyerek, sizinle konuşan kişinin konumundan bağımsız olarak eşsiz bir konuşma anlaşılabilirliği sağlayan Dünya'daki ilk işitme cihazıdır.

 

   * Yıllar boyunca işitmediğiniz sesler ile ayrıntılı işitme keyfini yaşayın.

 

Gece görüş gözlüklerinin, görüş için sağladıklarını Inteo, işitme için sağlamaktadır. Inteo, caz orkestrasındaki zillerin, hışırdayan yaprakların veya öten kuşların yüksek frekanslı seslerini size ulaştırır.  Inteo, ile evde çalan zilin kapı ya da telefona ait olduğunu anlayabileceksiniz.

 

Inteo, işitemediğiniz  tüm sesleri belirler ve sizin işitme yeteneklerinize uygun olarak sunar.

 

   * Sözcükler kendiliğinden dökülüyor, hatta gürültüde bile

 

Gürültülü ortamlar artık size engel değil, Inteo, konuşmayı ön plana çıkarır.

 

Inteo, patentli teknolojisi ile gürültülü işitme ortamlarında, diğer işitme cihazlarında göre, daha belirgin şekilde daha yüksek konuşma anlaşılabilirliği sağlar.

 

Arabanızda sohbet ederken veya kalabalık bir alışveriş merkezinde nereye gideceğinizi konuşurken, Inteo, ile sözcükler kolay anlaşılır.

 

Inteo konuşma güçlendirme, gürültüyü filtreleyerek sohbetinize odaklanmanızı sağlar.

 

   * Herkes içi kişiye özel rahatlık

 

Inteo'nun aktif geribesleme önleme sistemi , geribesleme ıslık sesini engeller, böylelikle benzer işitme cihazlarına göre daha yüksek güçlendirme sağlar.

 

Inteo ile daha küçük kulakiçi modelini tercih edebilir veya açık uygulama ile kendi sesinizi çok doğal biçimde işitebilir ve işitme deneyiminizi kendinize göre ayarlayabilrisiniz.