İMER İsitme Cihazları Ldt Sti

 

Epoq – Bazı şeyler dünyayı sonsuza dek değiştirir.

 

Oticon Epoq sadece bir işitme cihazı değildir. Sizi işitme dünyanızda özgür kılan ve güçlendiren yepyeni bir üründür. Devrim yaratan yeni kablosuz teknolojisi ile işitme dünyasında her türlü olasılığın var olduğu yeni bir devrin başlangıcını işaret eden mükemmel özelliklere sahip bir teknoloji ürünüdür. Epoq ile dünyayı ve ona ait sesleri yeniden keşfedeceksiniz. Sadece etrafımızı çevreleyen sesleri değil aynı zamanda dünyada ilk defa kullanılan Bluetooth bağlantısı ile cep telefonu, mp3 çalar, bilgisayarlar gibi harici ses kaynaklarına da doğrudan işitme cihazınızdan erişim sağlayacaksınız.

 

 

Epoq – Seslerin dünyasında yeni ara yüzünüz.

 

Epoq, işitme cihazı kullanıcılarının sıklıkla büyük sorunlar yaşadıkları dört önemli problemin üstesinden kolayca gelebilmenizi sağlar.

 

   * Gürültülü ortamlarda konuşmaları takip etmek ve duyduklarınızı anlamak

   * Sesin geldiği yönü nokta atışı ile tespit edebilmek

   * Son derece geniş bant alanı ile gerçek yaşamın daha önce hiç duyamadığınız seslerini yaşayabilmek

   * Yan etkilerden uzak mükemmel cep telefonu kullanımı

 

Epoq ile hepsinin üstesinden geleceksiniz!

Çok daha temiz bir ses kalitesi ve insan sesini gürültünün içerisinden çekip alabilme hassasiyeti ile gürültülü ortamlarda bile konuşmaları çok daha rahat takip edebilirsiniz. Böylece dostlarınızla sohbetlere daha sık katılıp zamanın tadını çıkarabilirsiniz.

 

Eskiden olduğu gibi birisi size seslendiğinde başınızı ne yöne çevirmeniz gerektiği kaygısını asla yaşamayacaksınız. Epoq ile sesleri duymakla kalmaz aynı zamanda hangi yönden geldiğini kusursuz olarak tespit edebilirsiniz.

 

Geleneksel işitme cihazları 6.000Hz alanına kadar sesleri toplar. Dünyada ilk defa Epoq 10.000 Hz’e kadar genişletilmiş bant alanı ile daha önce hiç duyamadığınız sesleri doyasıya yaşamanızı sağlayacak.

 

Epoq ile cep telefonunuz günlük iletişiminizin doğal bir parçası olacak. Akıllı Epoq streamer ile cep telefonunuza gelen sinyaller doğrudan kablosuz olarak işitme cihazınıza gönderilecek. Bu mükemmel bir özellik. Sadece tek bir dokunuş ile işitme cihazlarınız birer kablosuz kulaklığa dönüşecek.

 

Tüm bu uğraştırıcı problemlerin üstesinden gelmenin yanı sıra Epoq’un sıra dışı bir özelliği daha var. Eskiden iki işitme cihazı kullansanız bile işitme cihazları birbirinden tamamen bağımsız olarak çalışırlardı. Epoq dünya üzerinde inşa edilmiş en küçük alıcı verici ünitesi sayesinde her durumda işitme cihazlarının birbiri ile haberleşmesini sağlar. Tıpkı beynimizin her iki kulağımız ile beraber çalışması gibi Epoq’larınız tek bir üniteymiş gibi çalışır. Böylelikle her durumda sizin için en uygun dinleme ortamı ve ona uygun program kusursuzca sağlanır.

Tasarım harikası RITE stili!

 

Epoq’un küçük tasarımı onu son derecede çekici kılıyor. Kulağınızın içerisine giden ultra ince ses teli neredeyse görünmez. Hayal edemeyeceğiniz ses kalitesi sunan Kulak İçi Hoparlör (RITE) konsepti hem fonksiyonel hemde oldukça kibar.

 

 

 

 

 

Epoq tüm stillerde beğeninize sunuluyor.

Dilerseniz kulağınızın içerisine mükemmel oturan bir kanal içi stili, dilerseniz kulağınızın arkasına mükemmel oturan bir kulak arkası stili seçebilirsiniz. Size en çok yakışan rengi seçmek için modern renklerden oluşan geniş seçim yelpazesini kullanabilirsiniz. Renklerin tamamı günümüz moda akımını yansıtıyor. Aynı zamanda etkileyici ve kibar

 

Kulak İçi Hoparlör       Kulak Arkası   Kanal İçi Tamamen Kanal İçi

    RITE                             BTE                 ITC           CIC