İMER İsitme Cihazları Ldt Sti

Oticon - Sumo İşitme_Cihazı;

SUMO - Süper güçlü işitme cihazları arasında “İyinin En İyisi!”

 

Sumo ve diğer süper güçlü olarak adlandırılan işitme cihazları arasındaki fark, Sumo hiçbir zaman sizi güçten yoksun bırakmaz. Sumo ile sırtınızı rahatça arkanıza yaslayabilirsiniz. Konuşmacıların sesleri asla alçak sesli ve parazitli gelmeyecektir. Ve diğer işitme cihazlarından farklı olarak piliniz azaldığında Sumo’nun performansı diğerleri gibi hızlıca düşmeyecektir. Size de anın tadını çıkarmak kalacak.

Süper güçlü işitme cihazı arenasında bir tarafta Sumo, diğer tarafta da diğerleri! Tek yapmanız gereken Sumo’yu denemek!

 

Sumo XP - Genel Bilgiler

 

Sumo XP çok çok güçlü dijital programlanabilir bir işitme cihazıdır. İleri ve çok ileri derecedeki işitme kayıpları için tasarlanmıştır.

Yüksek esneklikteki filtreleme sistemi sayesinde ileri ve çok ileri derecedeki bir çok işitme kaybı şekillerine çözüm sunar. Bunun sayesinde farklı odyogram şekillerinde, farklı ve güçlü cihaz seçeneklerine olan ihtiyacımız ortadan kalkar.

Sumo XP'nin belirgin özelliklerinden biri, iki aşamalı eşsiz bir feedback yönetim sistemidir. İlk aşama, önerilen ayarları hesaplarken, güvenli bir feedback sınırı belirler. İkinci aşama ise, her bir kişisel kulak kalıbın memnun edici olması için, ince ayarlar yaparak çeşitli feedback düzenlemeleri yapan bir mekanizma kullanarak güvenli bir şekilde ilk aşamaya katılır. Bu sistem cihazın maksimum volüm seviyesinde feedback olmadan çalışmasını sağlarken, düşük volümde de yüksek frekanslardaki gerekli kazancı korur.

Sumo XP'de ayrıca pil yönetim sistemi vardır, bu sistem pilin uzun ömürlü olmasını ve tüm bu uzun ömrü boyunca azalmadan sürekli yüksek çıkış vermesini sağlar.

 

      Kullanıcıya faydaları

     Özellikleri

    Sumo DM - Genel Bilgiler

 

Oticon Sumo DM, ileri ve çok ileri derecede işitme kaybı olan insanlar için tasarlanmış, yüksek geliştirilmiş bir dijital Super Power kulak arkası işitme cihazıdır.

Bu grup kullanıcıların farklılıklarını görerek Sumo DM her bir kullanıcıya özgü bir ses stratejisi geliştirerek yeni esnek bir uygulama düzeyi sunar. Sumo DM'in, sizi en çok uğraştıran müşterilerinize özgü, işitsel yeteneği en yükseğe çıkartan, eşsiz bir ses konforu vardır. En son teknolojiyi kullanarak, üstün bir dinleme tecrübesi sunabilmek için, değişken ses ortamlarına kararlı uyum bir sağlar.

 

Sumo DM aşağıdaki yeni geliştirilmiş özellikleri sunar;

Dinamik Feedback Önleyici (Dynamic Feedback Cancellation)
Kusursuz, dijital bir aşama kullanarak kazancı düşürmeden feedback emilimi

 

Üç Aşamalı Gürültü Yönetim Sistemi (TriState Noise Management)

Geliştirilmiş Ses Bulucu (VoiceFinder) teknolojisi ile yeni bir 8 kanallı gürültüyü baskılama sistemin birleşimi sonucu, konuşmanın başlangıcını korur ve her tür gürültülü ve sessiz ortamlarda dinleme konforu ile işitsellik arasında mükemmel bir denge sağlar.

 

Yüksek çözümleme uygulaması

Sekiz kanalın her birinde kusursuz bir frekans şekli ve her bir kanalda, üç farklı ses seviyesi girişinde (soft, speech ve loud) ayrı ayrı kazanç ve MPO ayarı.

 

Sumo Kimlikleri

Her hastanın daha fazla ihtiyacı ve tercihi için, eşsiz ses işleme stratejileri sunan dört kimlik.

 

Kullanıcıya Faydaları

Yüksek mühendislik performansı, yani bir tasarım standardı. Sadece boyut ve görünüm açısından değil, çok düşük pil tüketimi ile istikrarlı, yüksek ve güçlü bir çıkış sunan performans.

 

Uygulama Özellikleri