İMER İsitme Cihazları Ldt Sti

İ-Mer İşitme ve Saglık Cihazları Ltd Stı    Şehit Adem Yavuz  Sok. 7/3 (Yeni Karamürsel Binasının Arkası)  Kızılay-Ankara Tel: 0 312 419 53 14      Fax:0 312 418 63 54       imerltdsti@gmail.com   

Ana sayfa

SESSİZLİKTEN KURTUL VE HAYATA YAKINLAŞ

Yeni Widex REAL T serisi işitme cihazları kullanıcılarının, seslerin gerçek dünyasına yakınlaşmasını sağlar. REAL işitme rahatlığı ve ses kalitesinde en üstün cihazı kullanım kolaylığı ve uygunlukla birarada isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Widex'in iyi bilinen teknoloji ve sesine sahip olan REAL serisi hesaplı ancak ses kalitesi ve rahatlıktan ödün vermeyen gelişmiş işitme cihazlarından oluşmaktadır.

Genişletilmiş Dinamik Aralık Kompresyonu, Konumlandırıcı, Klasik Gürültü Azaltma ve Geribesleme önleme gibi iyi bilinen Widex işlevleri yanında REAL işitme cihazları doğal ses üretmek için tasarlanmıştır. Widex ailesine yeni katılan REAL serisi profesyonellere ve kullanıcılara en kaliteli uygulama ve satış sonrası servis seçeneklerini de sunmaktadır. Çeşitli modelleri ve zarif tasarımı ile REAL kullanıcıları sessizlikten kurtarır ve çevreleri ile yakınlaşmalarını sağlar.