İMER İsitme Cihazları Ldt Sti

İ-Mer İşitme ve Saglık Cihazları Ltd Stı    Şehit Adem Yavuz  Sok. 7/3 (Yeni Karamürsel Binasının Arkası)  Kızılay-Ankara Tel: 0 312 419 53 14      Fax:0 312 418 63 54       imerltdsti@gmail.com   

Ana sayfa
widex_işitme_cihazları_passion_pic03[41].jpg

"Ayrıntıya Adanmışlık
 

Bir konu sizi ne kadar etkilerse o kadar ayrıntıya dikkat edersiniz. Biz de bu nedenle Widex PassionT - dünyanın en küçük kanal-içi alıcılı (receiver-in-canal, RIC) isitme cihazını gelistirdik.

Geleneksel isitme cihazlarında alıcı veya hoparlör çok yer kaplar. Widex, alıcıyı kulak kanalına yerlestirerek bugüne kadarki en küçük ama en ileri teknolojiye sahip isitme cihazlarını gelistirmistir.
Widex Passion olaganüstü zarifl igi, rahatlık ve sıklık ile birarada sunmaktadır. Widex Passion'da her sey

 

"Ses Tutkusu

 

Hepimiz ses dünyasını kendimize özgü sekilde yorumlarız. Ancak bu, kisisel ses özelliklerinin olusturulmasını saglayan tam bir frekans paneline sahip olunması ile mümkündür.

 

Widex Passion isitme cihazlarının benzersiz tasarımı sayesinde sesleri nerede oldugunuzdan ya da ses ortamınızın ne oldugundan bagımsız olarak en ince ayrıntısına kadar yasarsınız.

 

   * İşitebilirlik arttırtıcı: önceden isitemediginiz sesleri isitmenizi saglar.

   * Kararlı Ses DagıtımıT: geribesleme riskini azaltarak dogal sesleri güçlendirir.    * SesUyumuT: berrak ve dengeli bir ses saglar.

"Tasarım Tutkusu

 

Ayrıntıya adanmıslıgımız yalnızca performans ile sınırlı degildir. Widex Passion isitme cihazları ile üst kabuk renginden mikrofon koruyucuya kadar size özel tasarımlar yaratabilirsiniz.

 

   * Renkli dıs kabuklar: En az 12 sık renkten birini seçebilirsiniz

   * Degistirilebilir mikrofon koruyucu: her isitme cihazı için platin veya 24 ayar altından yapılmıs bir koruyucu kullanılabilir.

   * RC3: isitme programını degistirmenizi ve sesi ayarlamanızı saglayan uzaktan kumanda

widex_işitme cihazları_passion_pic04[145].jpg