İMER İsitme Cihazları Ldt Sti
ANA SAYFA.

İ-Mer İşitme ve Saglık Cihazları Ltd Stı    Şehit Adem Yavuz  Sok. 7/3 (Yeni Karamürsel Binasının Arkası)  Kızılay-Ankara Tel: 0 312 419 53 14      Fax:0 312 418 63 54       imerltdsti@gmail.com   

Ana sayfa

İŞİTME CİHAZI SATIŞ VE UYGULAMA MERKEZİ

İL SAĞLIK MÜD.RUHSAT NO:  018


KOLAY İŞİTMEYE GEÇİN

 

Amacımız, özgünlük, kararlılık ve güvenilirlik ilkelerini gözeterek, işitme kaybı olan tüm insanlara, işitmesi normal olan kişiler ile aynı şekilde iletişim kurma fırsatları sunabilen, yüksek kaliteli işitme cihazları üretmektir.

Widex Flash
Widex Tümleşik Sinyal İşlemeTsistemi'nin sesini ve performansını değer sektörüne taşımanın yanında, işitme cihazı endüstrisinin öncü teknolojisini ve kullanıcı avantajlarını bir arada sunmaktadır.

Kolay işitme

Yeni Widex FlashT işitme cihazları serisi ile işitmek artık daha kolay. Üst sınıf Inteo işitme cihazlarında kullanılan teknolojiye sahip Flash işitme cihazları size Tümleşik Sinyal İşlemenin kendine özgü yararlarını daha kolay satın alınabilir bir işitme cihazı serisi ile sunmaktadır.
Flash serisi, Widex'in işitme cihazı teknolojisi ve ses kalitesinde endüstri lideri olarak saygınlığını pekiştirmiş özellikleri yanında Widex®'in en son teknolojisini bir arada taşımaktadır. Olmasını beklediğiniz özelliklerin yanında Widex Flash serisi bu pazar sektöründe ilk kez bir dizi özellikleri de sunmaktadır:

 

Tümleşik Sinyal İşlemeT
5 kanal ve 5 bant
SensogramT
Konuşma Güçlendirme Sistemi SIS
(aktif gürültü azaltma)
Flash Konumlandırıcı

 

Paranızın karşılığı
Makul fiyatı ile Flash serisi işitme cihazları ilk kez işitme cihazı kullanacaklar yanında değer sektöründe en yeni teknolojiye geçmek isteyenler için mükemmel bir seçenektir. FlashT Kolay İşitme kavramının dört köşe taşı- Kolay Ses, Kolay Kullanım, Kolay Uygulama and Kolay Fiyat - ile Widex size ve hastalarınıza fiyat, performans ve güvenilirlik açısından tüm aradıklarınızı bir arada sunmaktadır.
İşte paranızın gerçek karşılığı!

Kolay İşitme

Kolay Ses
- En son Widex teknolojisi ve üstün Widex özellikleri
Kolay Kullanım
- Kullanıcı dostu ve hastanızın ihtiyaç ve isteklerine yanıt vermeniz daha kolay
Kolay Uygulama
- Hızlı, basit ve doğru uygulama
Kolay Fiyat
- Tümleşik Sinyal İşlemenin üstünlükleri makul fiyatlı işitme cihazı serisinde

 

widex_flash_ işitme cihazları_flahs_urun[1].jpg