İMER İsitme Cihazları Ldt Sti
ANA SAYFA.

İ-Mer İşitme ve Saglık Cihazları Ltd Stı    Şehit Adem Yavuz  Sok. 7/3 (Yeni Karamürsel Binasının Arkası)  Kızılay-Ankara Tel: 0 312 419 53 14      Fax:0 312 418 63 54       imerltdsti@gmail.com   

Ana sayfa

İŞİTME CİHAZI SATIŞ VE UYGULAMA MERKEZİ

İL SAĞLIK MÜD.RUHSAT NO:  018

Widex en üst kalitede işitme cihazı mind440'ı gururla sunar. Widex işitme cihazları olağanüstü sesleri ile tanınmaktadır. Olağanüstü ses kavramı mindT440 serisi ile daha da geliştirilmiştir - daha gelişmiş teknolojiye ve daha gelişmiş işlevlere sahiptir.

 

Yepyeni bir harmonik ses programı olan Zen gevşemenizi ve huzur bulmanızı sağlar.

 

Dahası işitme cihazı fonksiyonlarını kontrol ederken yaşadığınız karmaşadan kurtulmanız için AkıllıKonuşma işlevini geliştirilmiştir.

 

Bu sesli mesaj sistemi size zayıf pil uyarısı ve program modu ile ilgili bilgileri konuşarak veriyor.

 

Ve mind440'ın kalbinde elbette beklediğiniz gibi olağanüstü Widex sesi yer alıyor.

 

Olağanüstü sesi ve size huzur vermeyi amaçlayan işlevleri ile mind440 işitme keyfinize keyif katıyor.

Widex işitme cihazları tüm dünyada üstün ses kalitesi ile tanınmaktadır. Yeni mind440 serisi ile işitme deneyiminizi mükemmele ulaştırmak konusunda önemli gelişmeler sağladık.

 

Birincisi, iyi bilinen ses teknolojimizi daha da geliştirerek çift TSİ adını verdiğimiz teknolojiyi yarattık.

widex_işitme_cihazı mind440_pic2_ 01.Ses kulağınıza ulaşmadan önce siz ve bulunduğunuz işitme ortamı ile ilgili bilgiler bir araya getirilir ve değerlendirilir. İşitme ihtiyaçlarınız ve tercihlerinize göre ses en yüksek kalitede olacak şekilde üretilir. Nerede olursanız olun, hangi ortamda olursanız olun, Çift TSİ, mind440'ın bunlara göre ayarlanmasını sağlar.

 

Çift TSİ'yi geliştirmekteki amacımız yalnızca daha fazla ses değil, aynı zamanda daha çok yarar ve özellik sunmaktır:

 

   * Arkadan gelen konuşma sesleri önden gelen konuşma sesleri kadar önemlidir. mind440'ın adaptif mikrofon sistemi konuşma sinyalinin yönüne göre duyarlılığını değiştirebilmektedir.

 

 

   * Kuş sesi veya bir orkestra içindeki flütün sesleri yüksek frekans işitme kaybında ilk kaybolan seslerdir. Artık İşitilebilirlik Arttırıcı bu sesleri otomatik olarak sizin işitme aralığınıza kaydırır.

 

 

   * Gürültülü ortamlarda konuşmanın anlaşılabilirliği, özellikle neyin ses ve neyin gürültü olduğunu belirlemenin güçlüğü nedeniyle her zaman en zor durumlardan biri olmuştur.

 

     Konuşma güçlendirici istatiksel analiz yoluyla gürültü ve konuşmayı birbirinden ayırır ve işitme kaybınızı da hesaba katarak gürültüyü azaltır.

 

 

   * İşitme cihazı bir hiç rahatsızlık duymadan kullanılabilmelidir. Akustik geribesleme işitme cihazı kullanımında rahatsızlık yaratan başlıca nedenlerden biridir.

 

     Çok-yönlü aktif geribesleme önleme sistemi ile sinyaller aktif olarak işlenerek akustik geribesleme en düşük düzeye indirilir.

 

İkinci olarak mind440 Widex'in GerçekSes kompresyon sistemine sahip ilk işitme cihazıdır. Widex'in felsefesine göre zayıf sesler (örneğin damlayan su sesi) işitilmeli ancak zayıf olarak kalmalı, normal konuşma (yüz yüze sohbet gibi) hem işitilebilir hem da anlaşılabilir olmalı ve şiddetli sesler (kalabalık sesi gibi) işitilmeli ancak rahatsız edici olmamalıdır. GerçekSes bahsedilen ses ortamları arasında geçişin mümkün olduğunca hızlı ve yumuşak olmasını sağlar.

 

Bu sayede yalnızca daha ayrıntılı değil, aynı zamanda doğal ve berrak bir ses üretilebilmektedir.