İMER İsitme Cihazları Ldt Sti

 

Oticon Vigo kullanmanın avantajları

 

Gelişmiş dijital ses işleme teknolojisi ve zarif tasarımı ile, Vigo bu bedeldeki başka herhangi bir cihazdan daha fazla avantaj sunar. Hatta diğer firmaların birinci sınıf ürünlerinin de önünde yer alır.

 

Daha fazla güven

Boyut – Zeka, Vigo standart cihazlardan %30 daha küçük ve %25 daha ince, fakat bunun anlamı performanstan ödün vermek değildir. Vigo ile görünümünüz hakkında iyi hissedebilirsiniz -  ve hatta daha iyi bir iletişim şekli ile.

 

Daha iyi bir anlama

Gürültülü ortamlar iletişimi zorlaştırabilir – fakat siz Vigo kullandığınızda değil. Dünya’nın en gelişmiş direksiyonel ( yön bulucu ) mikrofonları dinlemek istediğiniz kişilere odaklanmanıza yardımcı olur. Vigo ayrıca arka plan gürültülerini bastırır böylece konuşma sesleri daha da belirginleşir.

 

Daha açık sözlü

Vigo 'nun kullanımı çok basittir ve onunla yaşamak kolaydır.  Siz nerede olursanız olun Vigo'nun karar verici sistemi DecisionMaker2, mükemmel bir ses kalitesi sunar. Bununla birlikte volüm kontrol sistemi, sizin en rahat olarak belirlediğiniz volüm seviyesini zekice belirler.

 

Bir fındık kabuğundaki Vigo    *

     Sınıfında en uygun fiyat

   *

     Birinci sınıf ürünlere rakip ses kalitesi

   *

     Küçük boyut – mükemmel performans

   *

     Birkaç gizli boyut ve renk seçeneği

   *

     Kullanımı ve ayarlanması çok kolay

 

Kilit Özellikler

 

RISE mimarlığı

Vigo'nun dijital RISE çip'i, çok çeşitli seslere hakim olmasını ve bu sesleri çok yüksek hızda işlemesini sağlar. Bunun sonucunda da yüksek çözünürlükte ses resmi elde edilir.

 

DecisionMaker2 (Karar Verici2)

En mükemmel ses kalitesi için, DecisionMaker2 her bir saniyede Direksiyonalite(yön bulma), gürültü yönetimi, feedback(ıslık sesini) önleme ve adaptasyon yönetim sistemlerinde binlerce ayarlama yapar.

 

Adaptif Direksiyonalite

Otomatik olarak çevreden ve arkadan gelen sesleri ölçer ve ses kaynağının o anki yerini size sunar – hatta bir hareket algıladığında veya kullanıcısı başını hareket ettirdiğinde bile.

 

Gelişmiş Gürültü Yönetimioticon işitme cihazı vigoClipboard 41.png

Direksiyonalte sistemi ile birlikte çalışarak, eğer gürültü varsa, konuşmaları etkilemeden, ani olarak dominant gürültüleri azaltır.

 

Otomatik Adaptasyon Yönetimi

Arzulanan seviyeye ulaşana kadar kademe kademe kazancı artırır.

 

Genişletilmiş Frekans alanı

Dinleme ve anlaşılabilirlik kolaylığını artırmak için, 8KHz'e kadar olan frekans aralığı, yüksek frekanslarda konuşma sesleri ile ilgili daha fazla bilgi sunar.

 

RITE

Kulak içi hoparlör teknolojisi... Geleneksel kulak arkası çözümlerde var olan kulak kalıplarının hortumu içinde oluşan direnci önlerken, bir açık çözüm ile daha doğal duymak için çok önemli olan bütün yön bulma ip uçlarına sahip çıkar.

 

 

Tasarım harikası RITE stili!

 

Epoq’un küçük tasarımı onu son derecede çekici kılıyor. Kulak kanalı içerisine konumlandırılan hoparlöre ait ultra ince ses teli neredeyse görünmez. Hayal edemeyeceğiniz ses kalitesi sunan Kulak İçi Hoparlör (RITE) konsepti hem fonksiyonel hemde oldukça estetik.

Oticon Vigo