İMER İsitme Cihazları Ldt Sti

 

Oticon Go Pro - En ekonomik dijital çözüm

 

Son derece rahat bir yaşam tarzına sahip, evde oturup televizyon karşısında vakit geçirmekten hoşlanan ve müzik dinleyen ya da en favori hobisini sürdüren ve aynı zamanda kristal berraklığında bir ses kalitesi ve son derece kolay kullanıma sahip bir işitme cihazı arayan biriyseniz size Go Pro’yu sunmaktan büyük mutluluk duyarız.

 

Performans artık çok daha ekonomik

 

Fiyat olarak son derece uygun ve performans olarak beklentilerin çok ötesinde! GoPro sınıfının en iyisi. Evde ya da dışarıda Go Pro’ya son derece güvenebilirsiniz. Go Pro elbette tamamen otomatik ve kullandığınızda kulağınızda olduğunu fark edemeyeceksiniz bile.

 

 

Ses kalitesi ve genel özellikler

 

Oticon Go Pro size gündelik dinleme ortamlarınızda, arkadaşlarınızla sohbetlerinizde ve aile toplantılarınızda son derece temiz ve dijital olarak işlenmiş ses sağlayacak.

 

Son derece etkin direksiyonel mikrofonlar ile donatılmış Go Pro gürültülü ortamlarda konuşmaları çok daha net duyabilmenize olanak sağlayacak. Her durumda konuşma sesinin size net ve anlaşılır sunulmasını sağlayan Go Pro bunun için gerekli tüm dijital özelliklere sahip.

 

Tercih ettiğiniz kombinasyonu seçin

Go Pro kolay kullanıma sahip farklı stillerde beğeninize sunuluyor. Son derece küçük kanal içi modellerden Corda – ultra ince ses teli kullanım seçeneği sunan kulak arkası modellere kadar geniş bir seçim yelpazesine sahip.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Go Pro aşağıdaki stillerde beğeninize sunuluyor;

 

 

Güçlü Kulak Arkası     Kulak Arkası                                  Kanal İçi                      Tamamen Kanal İçi

      BTE                                BTE P                                     ITC                                      CIC

 

kulak_arkası_işitme_cihazı_oticon_go_Clipboard 36.png

oticon kanal içi işitme cihazı Clipboard 38.png
oticon_go_pro imer.jpg